120х170 Esfehan 9604 овальний килим у вітальню, спальню.
Дуже якісний і щільний, понад 1500000 пікселів, килим зі східним візерунком.
Ідеальне рішення для приміщень із дуже великою прохідністю.
Велика перевага у догляді за ворсом!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 1.7 см |
| Колір | Блакитний |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 1500000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 830 ₴








