125х200 см Килим Etro shaggy poliester brown в спальню, вітальню
5 367 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 696/21v
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коври від європейських виробників - це стильний вигляд і хороша якість виробництва. Основним матеріалом є нитка poliester на джутовій та льняній основі. Коври є практичними і вишуканими. Ворс не витапується, не викидається. Добре переносить машинну і ручну прання, не змінює кольору після багатократних прання.
Залишились питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 40 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 42 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.25 см |
| Щільність ворсу | 600000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 125х200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 367 ₴









