



150*230 см Килим DI BOCCA різьблений з вензелем
Синтетичний стрижений килим.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 8 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 320000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 917 ₴



