



134*190 Килимок Fulya в дитячу кімнату футбольне поле
килими Fulya в дитячу кімнату футбольне поле від Європейських виробників це стильний зовнішній вигляд і хороша якість виробництва. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій та льняній основі. Коври є практичними і вишуканими. Ворс не витапується, не викидається. Добре переносить машинну і ручну прання, не змінює кольору після багатократних прання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Giza |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 1.9 см |
| Колір | Рожевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.34 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 134х190 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 662 ₴



