



200*400 см Килим овальний California Artist щільний на підлогу.
11 326 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 506/205v
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коври від європейських виробників - це стильний вигляд і хороша якість виробництва. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій та льняній основі. Коври є практичними і вишуканими. Ворс не витапується, не викидається. Добре переносить машинну і ручну прання, не змінює кольору після багатократних прання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 14 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Чорний |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 800000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 326 ₴



