200*400 см Килим Freestyle shaggy heat-set kasmir hali carpet.
17 334 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 0001-49v
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килими Freestyle shaggy від Європейських виробників це стильний зовнішній вигляд і гарна якість виробництва. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій та лляній основі. Килими – практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 45 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 47 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 350000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 334 ₴








