



200*400 см Килим Therapy shaggy 3D Poliester
Килими від Європейських виробників це стильний зовнішній вигляд та гарна якість виробництва. Основним матеріалом є нитка з поліестру на джутовій та лляній основі. Килими – практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 53 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 600000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 380 ₴



