



200*400 см Килим на підлогу Milani frize heat-set
Коври від європейських виробників - це стильний вигляд і хороша якість виробництва. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій та льняній основі. Коври є практичними і вишуканими. Ворс не витапується, не викидається. Добре переносить машинну і ручну прання, не змінює кольору після багатократних прання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arka |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 450000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 582 ₴



