



196*295 см Килим акриловий PIRLANTA на підлогу у вітальню, спальню, зал
8 954 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: J6748
Напівнатуральний килим на підлогу PIRLANTA KARMEN HALI на тканній основі, без клею. Щільний теплий килим на підлогу, який завдяки своєму складу та низькій теплопровідності зігріє Ваш будинок в холодну пору року та захистить Вас від холодної підлоги.
Колір: середина килима бежевого кольору зі світло-бежевим візерунком, кант килима - молочного кольору з орнаментом у вигляді тиснення, що надає глибину візерунку.
Як будь-який напівнатуральний килим має залишковий ворс, який згодом забирається пилососом. Щільний ворс не дозволяє сміттю забиватися в килим, залишається на виробі і добре збирається пилососом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 13 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 900000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 8 954 ₴



