



300*400 см Килим Atlantik дуже м'який
Килими від Європейських виробників це стильний зовнішній вигляд та гарна якість виробництва. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій та лляній основі. Килими – практичні і зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 52 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 3 см |
| Щільність ворсу | 180000 точок/кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 310 ₴



