



300х400 см Килим Egzotik, акриловий з фігурною 3D стрижкою ворсу. На підлогу у вітальню, спальню, дуже м'яка.
34 848 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 506-086v
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коври від європейських виробників - це стильний вигляд і хороша якість виробництва. Основним матеріалом є акрилова нитка на джутовій та льняній основі. Коври практичні і нетерпеливі. Ворс не витапується, не викидається. Добре переносить машинну і ручну прання, не змінює кольору після багатократних прання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 16 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 3 см |
| Щільність ворсу | 900000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 300x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 848 ₴



