


160*230 см Ковер безворсовий Cottage Belgium carpets
Килим безворсовий, рогожка. В основному використовується в приміщеннях з високою прохідністю, будь то кухня або коридор. У виробництві безворсових килимів в основі лежить джутова нитка, а лицьова сторона виконана з зносостійкої поліпропіленової пряжі.
У процесі експлуатації безворсових доріжок рекомендується використовувати рідкі миючі засоби, а також звичайну воду. На сонці сушити небажано, робити це краще в місці, що добре провітрюється.
Телефонуйте, ми дамо повну консультацію щодо цього виду виробу.
Приємних покупок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага килима | 8 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 4 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см |
- Ціна: 3 381 ₴



