


2х2.9 Килим Wellness синій колір
Коверы shaggy - це килимові вироби, килими, які відрізняються від звичайних звичних нам килимів, тим, що ворс зробили трохи вище звичайного, а це в інший раз досягає 50мм, і з цієї ж причини такі килими отримали назву "Shaggy carpet", що в перекладі означає "кошлатий килим"
Як правило такі килими застосовують для декорування таких приміщень як: спальня, вітальня, дитяча кімната, рідше на кухні.
Доглядати за такими виробами, достатньо регулярного догляду пилососом і вологе прибирання вітається.
Телефонуйте, наш менеджер проконсультує вас детально.
Приємних покупок Пан Палас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 35 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Синій |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 37 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 200000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200х290 см |
- Ціна: 14 061 ₴



