200*290 см Phoenix 201-Grey килими на підлогу, прямокутні та овали!
3 285 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 201-Grey
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова колекція молдавських килимових доріжок та килимів Phoenix від Unicorn - доріжки виконані повністю з практичної розрізної, синтетичної нитки Frize, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях. Абстрактний, стильний дизайн цієї колекції дозволяють вам підібрати саме під інтер'єр вашої кімнати. Незважаючи на свою доступну вартість - ці доріжки гідної якості і виглядають набагато дорожчими за свою ціну. Основа в цих килимах натуральна, без клею, що дозволяє робити вологе прибирання цих виробів.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- якісна синтетична доріжка або килим.
- послуга обробки краю
- упаковка у стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Вага килима | 11 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 190000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴








