2,4х3,4 м. Килим shaggy, мікрофібра рожевий, теракотовий колір. Овал та прямокутний.
13 309 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 4015
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який приліжковий килимок рожево-теракотового кольору, основа килимка зроблена з джутової нитки, а ворс з поліестеру (мікрофібра) fiber.
Килим в якості шеггі, шаггі, shaggy - це м'яко, тактильно приємно, комфортно і дуже красиво.
В інтер'єрі досить даний колір килима розбавити подушечками або покривало в колір килима і буде дуже стильно.
Ми будемо ради допомогти в консультації.
Приємних покупок Пан Палас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 3.4 см |
| Колір | Рожевий |
| Основа килима | Джут |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 240x340 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 309 ₴










