


150х220 см. Килимок shaggy, мікрофібра коричневий колір. Овал та прямокутний.
5 367 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 4019
М'який приліжковий килимок коричневого кольору, основа килимка зроблена з джутової нитки, а ворс з поліестеру (мікрофібра) fiber.
Килим в якості шеггі, шаггі, shaggy - це м'яко, тактильно приємно, комфортно і дуже красиво.
В інтер'єрі досить даний колір килима розбавити подушечками або покривало в колір килима і буде дуже стильно.
Ми будемо ради допомогти в консультації.
Приємних покупок Пан Палас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 2.2 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для вітальні, Універсальне |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 32 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см |
- Ціна: 5 367 ₴



