Килими, колекції турецького виробника килимів в сучасному стилі.
Уточнюйте форму килима, є: прямокутні або ж овальні килими.
Приємних покупок у нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 8 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2.2 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 106 ₴







