Килими, колекції турецького виробника килимів в сучасному стилі.
Уточнюйте форму килима, є: прямокутні або ж овальні килими.
Приємних покупок у нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Сірий |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150х300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 051 ₴







