



280*380 см BEENOM 1008 0155 молдавські килими, прямокутний
Unicom, колекція килимів Beenom - це новинка цього року, килим виконаний повністю з практичною синтетичної розрізної нитки Frize, і призначається для використання в побутових приміщеннях.
Приємних покупок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Ширина килима | 3 см |
| Щільність ворсу | 231800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 300x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 111 ₴



