200*200 см Beenom 1072 0145 сучасний круглий килим на підлогу.
Unicom, колекція килимів Beenom - це новинка цього року, килим виконаний повністю з практичною синтетичної розрізної нитки і призначається для використання в побутових приміщеннях.
Приємних покупок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 200 см |
| Діаметр килима | 200 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Форма килима | Круглий |
| Ширина килима | 200 см |
| Щільність ворсу | 231800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200х200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049 ₴











