280*380 см Hermes 4011-0344 молдавські килими на підлогу. Прямокутний
8 649 ₴
- В наявності
- Код: 4011-0344
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Unicom, колекція килимів Hermes - це новинка цього року, килим виконаний повністю з практичною синтетичної розрізної нитки Frize, і призначається для використання в побутових приміщеннях.
Приємних покупок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина килима | 3.8 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12.5 мм |
| Ширина килима | 2.8 см |
| Щільність ворсу | 176900 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 300x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 649 ₴









