300*300 Килим з високим ворсом Shaggy Loca 6365A BEIGE, бежевий колір, на підлогу
10 454 ₴
- В наявності
- Код: 6365a
Килими колекції Shaggy Loca — це сучасні та стильні вироби з високим ворсом турецького виробництва. Відмінна особливість цих килимів — ворс заввишки 50 мм (5 см) та висока щільність 70 500 точок/кв. м, що гарантує: ворс не звалюється у грудки, не приминається та легко відновлює свою структуру.
Килими виготовлені з поліпропіленової нитки Heat-set на джутовій основі з капроном, що дозволяє за потреби проводити вологе прибирання та навіть прання. Колекція вирізняється стійкістю до забруднень і вологи, доброю зносостійкістю та простотою догляду.
Килими Shaggy Loca не електризуються, завдяки антистатичній обробці ниток. Різноманіття кольорів допоможе зробити ваш дім теплішим і затишнішим та підібрати килим, який ідеально пасуватиме до вашого інтер’єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 27 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 50 мм |
| Форма килима | Квадратний |
| Ширина килима | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 300х300 см |
- Ціна: 10 454 ₴








