В производстве данной коллекции ковров, используется cинтетическая пряжа, основа джутовая с капроном.
Приятных покупок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 700000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 196 ₴








