200*290 см Килим AVIS Carpet dark\vizon
У виробництві даної колекції килимів, використовується синтетична пряжа, основа джутова з капроном.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 700000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 115 ₴












