поліпропіленові килимові вироби підкорюють своїми здібностями тривалий час зберігати соковитість фарб. Вони не вицвітають і не вигорають, їм не страшні стирання і накопичення статичних зарядів. Волокно з поліпропілену гладке, і бруд не проникає глибоко. Тому пролита кава легко усувається з поверхні килима, зберігаючи чистоту і сяючий вигляд виробу. Такий палас підійде для кімнати, в якій проживає підліток. Доречно його постелити на підлозі в дитячій: навіть для дитини в стадії повзання підійде такий килим, оскільки він наділений антиаллергенностью.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Білорусь |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 320000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 3 243 ₴








