80*150 Fulya KASHMIR HALI GAZIANTEP 8890a килим Ромашки.
Килимок високої густини.
Завдяки схожості акрилу з вовною килимові
покриття користуються незмінним попитом у покупців.
Хороший варіант як для спальні так і в гостьовій кімнаті чудовим варіантом стане мініатюрний килимок цікавої форми.
Підкреслить декоративність (такі килимки чудово доповнюють інтер'єр та часто стають кольоровим акцентом спальної кімнати).
Ми бажаємо Вам приємних покупок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 1.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 0.8 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 80x150 см |
- Ціна: 1 258 ₴









