1.5x3.0 PERI 0385 L.Grey carpet - килим на підлогу, висота ворсу 9 мм.
Нова колекція турецьких килимів PERI - це новинка цього року, килим виконаний повністю з практичною синтетичної нитки, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для вітальні, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150х300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 459 ₴









