1.0x2.0 Килим Omega 9796a sand, бежевий овал.
Турецький килим, Omega - дуже м'який килимок з натуральної джутовою основою, без бахроми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Товщина килима | 13 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597 ₴










