


300*400 килимок LEVADO 03790A L.GREY/D.GREY прямокутний для дому
Нова колекція килимів LEVADO, від українського виробника VIRTUAL. Килимове покриття LEVADO - це новинка цього року, модель виконана повністю з практичною синтетичес l кою нитки, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 2.1 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 13 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 3 см |
| Щільність ворсу | 378000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 300x400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 757 ₴



