120*170 см APOLLO 2019-0825 сучасний килим на підлогу. Прямокутний.
APOLLO це сучасна колекція килимів у класичному та абстрактному дизайні. Комбінація щільності ворсу створює на килимі ніжний ніби «розмитий» візерунок. Пружний невисокий ворс (Freeze) робить килими цієї колекції зносостійкими та легкими в прибиранні, а тканна джутова основа без клею робить їх придатними до вологого прибирання. Велика різноманітність розмірів дозволяє підібрати комплекти з килимів різних розмірів. Килими виробництва Молдова завжди відрізнялися відмінною якістю, і колекція Аполло не стала винятком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 1.7 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 231800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х170 см |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴










