280*380 см APOLLO 2025-0825 сучасний килим на підлогу. Прямокутний.
APOLLO — сучасна колекція килимів, пружний малий ворс (фра) різноманіття розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Вага килима | 21 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 3.8 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2.8 см |
| Щільність ворсу | 231800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 300x400 см |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 270 ₴










