Круглий килимок Смайлик Kolibri, діаметр 67 см., жовтий Долар, для дитячої кімнати і декора
608 ₴
- В наявності
- Код: 11083/150 о
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коврик Дитячий на підлогу Смайлик круглий з ворсом Heat Set. Смайл Долар. Коврик на підлогу для дитячої кімнати, спальні, ванної кімнати і дитячих садків.
Подаруйте дітям почуття утепліти підлогу таким яскравим килимом! Ці круглі Смайли можна використовувати для декорування стін. Підійдуть як Приліплені килимки або килимки для ігрової зони в дитячі установи. Не токсичні, не фарбують ноги, відповідають ГОССТ № 28415–89
Круглий килимок збірки Kolibri, діаметр 67 сантиметрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 1 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Діаметр килима | 0.67 м |
| Колір | Жовтий |
| Основа килима | Джут |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Круглий |
| Щільність ворсу | 275000 точок/кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴








