200*290 см CARPET & MORE GRI/GRY акриловий килим у вітальню, спальню, зал
9 825 ₴
- В наявності
- Код: 876-351
Килим CARPET & MORE від провідного турецького виробника килимів фабрики Kashmir Hali. Напівнатуральний акриловий килим на підлогу, дуже високої щільності, на тканній основі без клею.
Колір: на основі, кольору топленого молока, ніжні бежево-оливкові гілочки із золотими квітами із шовкової нитки із бірюзовими вставками у квіточки. Основа килима не однорідна, на ній візерунок, що досягається різною довжиною нитки. Це надає килиму глибину та вишуканість. Килим виконаний у теплій кольоровій гамі та підійде в інтер'єр, де домінуючий тон теплий, не холодний!
Ворс килима дуже щільний, що допоможе йому довше зберігати свій первинний вигляд. Завдяки цьому виріб легко чиститися і прибирається пилососом. Як будь-який напівнатуральний килим має залишковий ворс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 15 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 760000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 9 825 ₴










