200*290 см Килим MIRADA акриловий з вовною та шовком, класичний, сірий з блакитними квітами
10 648 ₴
- В наявності
- Код: 0061KM
Килим MIRADA BEIGE/BLUE дуже незвичайне та рідкісне поєднання класичного дизайну з сірим та блакитним кольором малюнка. Килим акриловий з вовною, у візерунку присутня шовкова нитка. Дуже висока щільність килима дозволяє йому довго зберігати свій зовнішній вигляд, не стоптуватись і не забиватися сміттям.
Колір: на світлому фоні килима сірий візерунок з білою шовковою ниткою і блакитними квітами. Тон килима холодний, підійде під інтер'єр того ж тону.
Килим відмінно утеплить холодну підлогу, підходить також для теплої підлоги, оскільки основа килима натуральна.
Догляд за натуральними вовняними та напівнатуральними акриловими килимами:
* Будь-який натуральний килим має залишковий ворс, у деяких килимів більше, у деяких менше, але цей ворс є у будь-якого натурального килима;
* прибирається він при збиранні пилососом, спеціально брати і викочувати його лічильником не потрібно;
* Якщо поставили пляму на такий килим, візьміть воду, розведіть миючий засіб для килимів і замийте. У разі великого забруднення – краще звернутися до хімчистки;
* раз на кілька років такі килими рекомендується здавати в хімчистку, це освіжить виріб, підніме ворс і поверне килиму первісний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 15 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Вовна, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 883000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 10 648 ₴










