200х300 см Килим MONACO вовняний, з кольоровими трояндами на білому, дуже м'який, у вітальню, спальню або зал
9 293 ₴
- В наявності
- Код: 6456
Це натуральний килим із вовни з додаванням акрилового волокна. Основа килима – натуральне джутове волокно, без клею. Тому цей виріб підійде для теплої підлоги і якщо у Вас холодна підлога відмінно утеплить його. Щільний, тому добре прибирається пилососом. Як і будь-який натуральний килим має залишковий ворс, який згодом виходе.
Колір: на білому тлі килима ніжно-рожеві, помаранчеві, бордові та блакитні троянди з ніжно-зеленими та жовтими пелюстками. На світлому фоні килима, як трафаретом, проступають гілочки троянд.
Килим цієї колекції дуже неординарний, це акцентний килим, він привертає увагу та робить яскравим будь-який безликий інтер'єр.
Догляд за натуральними вовняними та напівнатуральними акриловими килимами:
* будь-який натуральний килим має залишковий ворс, у деяких килимів більше, у деяких менше, але цей ворс є у будь-якого натурального килима;
* прибирається він при збиранні пилососом, спеціально брати і викочувати його лічильником не потрібно;
* якщо поставили пляму на такий килим, візьміть воду, розведіть миючий засіб для килимів і замийте. У разі великого забруднення – краще звернутися до хімчистки;
* раз на кілька років такі килими рекомендується здавати в хімчистку, це освіжить виріб, підніме ворс і поверне килиму первісний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 12 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Білий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Вовна, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 850000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 9 293 ₴









