200х300 см FLORYA акриловий килим у вітальню. Сірий колір, м'який ворс.
11 035 ₴
- В наявності
- Код: 0175V
Килим Флорія це натуральний вовняний килим, лімітованої колекції, який має стильний незвичайний дизайн.
Колір килима: основний колір сірий, темніший і світліший. Великий зміщений вензель і дрібні, що дублюють його, вензелі по нижньому краю. Малюнок незвичайний. Дизайн добре впишеться в сірий інтер'єр у стилі лофт, мінімалізм або хай-тек.
Ворс килима дуже щільний, що не дасть виробу швидко стоптатись і дозволить довше зберегти свій зовнішній вигляд. При цьому він дуже м'який і приємний на дотик. Такий ефект можливий лише у натуральних килимах мільйонниках.
Догляд за натуральними вовняними та напівнатуральними акриловими килимами:
* будь-який натуральний килим має залишковий ворс, у деяких килимів більше, у деяких менше, але цей ворс є у будь-якого натурального килима;
* прибирається він при збиранні пилососом, спеціально брати і викочувати його лічильником не потрібно;
* якщо поставили пляму на такий килим, візьміть воду, розведіть миючий засіб для килимів і замийте. У разі великого забруднення – краще звернутися до хімчистки;
* раз на кілька років такі килими рекомендується здавати в хімчистку, це освіжить виріб, підніме ворс і поверне килиму первісний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlantik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 18 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Вовна, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 980000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 11 035 ₴








