

250*500 см Килим Berber 41831-20444 зелений на підлогу, класичний дизайн
5 445 ₴
- В наявності
- Код: 41831-20444
Килими колекції «Berber» - сучасний зовнішній вигляд та гарна якість виробництва, виготовлена молдавською фабрикою Moldabela. У цій колекції представлені різні класичні, фігурні візерунки. Цікаві комбінації кольорів дозволяють підібрати влучний килим до будь-якого інтер'єру. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій основі. Килими цієї колекції – практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Добре переносить прання, не змінює колір. Широкий асортимент дизайнів, великий вибір розмірів дозволяють колекції «Berber» відмінно доповнювати як класичний, так і сучасний інтер'єри. Килими цієї колекції набагато щільніші за аналогічну колекцію вітчизняного виробництва і залишаються лідерами у своїй ціновій категорії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moldabela |
| Країна виробник | Молдова |
| Вага килима | 20 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 500 см |
| Колір | Зелений |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 250 см |
| Щільність ворсу | 172800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 250x500 |
- Ціна: 5 445 ₴



