80 х 150 см Килим Time 39009/16 безворсовий сірий килим для кухні.

Якісний килимок на підлогу без ворсу на тканинній основі
упаковка, стрейч плівка
доставка по Україні Новою поштою
Килим на підлогу, відмінний варіант для будинку, квартири, дачі і т.д. Якщо ви не хочете витрачати багато часу на збирання, ця доріжка саме для вас! Головна її перевага - це відсутність ворсу, тому її легко прибрати і пилососом і щіткою, і робот-пилосос відмінно з нею впоратися. А завдяки натуральній основі без клею, цю доріжку можна замивати водою за потреби. Верхня поліпропіленова нитка відмінно затримує пил, причому абсолютно гіпоалергенна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 2 мм |
| Довжина килима | 1.5 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 4 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 0.8 см |
| Щільність ворсу | 176400 точок/кв.м |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 80x150 см |
- Ціна: 859 ₴









