



150 x 300 см Galya 3802 poly/gri килим на підлогу у вітальні або спальні.
4 443 ₴
- В наявності
- Код: 3802
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килими Galya Karmen від турецького виробника - це стильний зовнішній вигляд і гарна якість виробництва. Основним матеріалом є нитка поліестер на джутовій та лляній основі. Килими – практичні і зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karmen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 480000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150х300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 443 ₴



