



300х500 см Килим Iskender 5715A z.green, на підлогу у вітальню, спальню чи зал.
8 712 ₴
- В наявності
- Код: 5715A
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівнатуральні турецькі килими на підлогу бюджетної колекції Iskender. Ці килими своїм ненав'язливим орнаментом чудово прикрасять будь-яку кімнату Вашої оселі. Якісний ворс Heat-Set, який візуально схожий на вовняну пряжу, легко чиститись від будь-яких забруднень різними миючими засобами! Натуральна основа цих килимів зроблена з джутової нитки. Вона забезпечить чудову вентиляцію всього виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 500 см |
| Колір | Зелений |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 300 см |
| Щільність ворсу | 304000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 300x500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 712 ₴



