2.4х3.4 Килимок Cappuccino 16028/610 на підлогу, сірий колір.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми перевіремо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
* якісна синтетична доріжка
* послуга обробки краю
* упаковка стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою
* звертаємо вашу увагу на те, що ціна на доріжки вказана за квадратний метр.
Щоб порахувати вартість виробу, необхідно ширину помножити на довжину і на вартість квадратного метра
Ця колекція виконана з якісної нитки Frize, основа – натуральна джутова нитка. Висота ворсу у виробів цієї колекції не висока (8 мм), при цьому верх приємний на дотик, не синтетичний. Ворс кручений, завдяки чому ці вироби довго зберігають початковий зовнішній вигляд. Це килими ткані, клей не використовується в основі, тому можна робити вологе чищення килимів. Добре забираються пилососом, поглинають шум і утеплюють холодну підлогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 3 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 3.4 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2.4 см |
| Щільність ворсу | 192000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 240x340 см |
- Ціна: 4 257 ₴











