200 см Килимова доріжка Gold 307/12 Karat carpet на підлогу, малюнок камні
427 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: 307/12
Килимова доріжка на підлогу для будинку, дачі, квартири.
Увага!
* потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму і зв'яжемося з Вами.
* якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
* послуга обробки краю
* упаковка в стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою
Купити килимову доріжку на підлогу із сучасним дизайном у бежево-коричневому тоні.
Виробник доріжки – Україна. Доріжка ткана, зроблена без використання клею. Верхній ворс не щільний, короткий, ці доріжки прибираються пилососом. Добре витримують вологе прибирання.
Як чистити:
Забруднення з цієї килимової доріжки можна прибрати піною миючих засобів для килимів. Потім пропилососити або змити водою (така доріжка не боїться вологи, вона не розклеїться).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 1.8 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 7 мм |
| Ширина килима | 200 см |
| Щільність ворсу | 155000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 200 см |
- Ціна: 427 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!








