150 см Килимова доріжка Gold 335/22 абстракція на підлогу в коридор, кухню, вітальню.
427 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: 335/22
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми порахуємо суму та з Вами зв'яжемося
Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
послуга обробки краю
упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
доставка по Україні Новою поштою
Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
послуга обробки краю
упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
доставка по Україні Новою поштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Колір | Бордовий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Щільність ворсу | 155000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 150 см |
| Ширина килима | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!









