4м Ковролін Multi Stripe Timzo 6927
530 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Multi Stripe 6927
Ковролін Multi Stripe поліпропіленова, петльова на гумовій основі, зроблено в Нідерландах, компанія Timzo ідеально підходить для експлуатації в різних умовах, від побутових, так і в комерційних. Високий 22 клас зносостійкості, вага 1,59 кг/м²
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- послуга обробки краю
- упаковка у стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timzo |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага ворсу | 450 г/м2 |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 1.59 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 22 |
| Колір | Сірий |
| Основа килимового покриття | Гумова |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Тип ворсу | Петельний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 5.5 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність ворсу | 450 точок/кв. м |
| Ширина рулону | 400 см |
- Ціна: 530 ₴/кв.м











