4м Ковролін Timzo Astra 7056 (меланжевий колір) на підлогу для дому та громадських приміщень
274 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Astra 7056
Представляємо вам ковролін Timzo Astra. Цей ковролін має низку особливих характеристик, що роблять його привабливим вибором для різних приміщень, у тому числі для дитячої кімнати, спальні, вітальні, кабінету, вашого будинку чи офісу. Його сучасний дизайн стане влучним у будь-якому інтер'єрі.
Це покриття поєднує комфортний, низький петельний ворс із поліпропілену з високим класом зносостійкості – 23. Це говорить про його високу стійкість до стирання. А також, він ідеально підходить для використання в побутових і громадських приміщеннях з невеликим навантаженням.
Склад ворсу з поліпропілену робить його приємним на дотик і м'яким, але водночас щільним та міцним. Саме це забезпечує йому довгий термін, гарантує його здатність витримувати повсякденне зношування та зберігати свою естетичну привабливість протягом тривалого часу.
Його основа виготовлена з повсті, що має високу міцність і зносостійкість. Загальна висота ковроліну становить 6 мм, а його загальна вага - 1365 г/м², що говорить про його щільну та міцну структуру.
- Економічність: ковролін з ворсом 4 мм може заощадити більше коштів, ніж покриття з високим ворсом.
- Легкість у догляді: його буде легше чистити і підтримувати у чистоті бо його висота ворсу усього 4 мм.
- Більша стійкість до зношування: ковролін з коротким ворсом може бути більш стійким до зношування, оскільки може мати більшу міцність.
- Візуальний ефект: вищий ворс може надавати пухнастий або оксамитовий вигляд, проте ковролін з ворсом 4 мм може мати більш сучасний та стильний вигляд.
Видаляти плями можна за допомогою м'якої ганчірки або губки, злегка зволожену теплою водою. Загалом, регулярний і правильний догляд за ковроліном Timzo Astra допоможе зберегти його звабний вигляд і тривалу експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timzo |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Антистатичність | Так |
| Вага ворсу | 300 г/м2 |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 1.365 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 23 |
| Колір | Сливовий |
| Основа килимового покриття | Повстяна |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Петельний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 6 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина рулону | 400 см |
- Ціна: 274 ₴/кв.м








