Штучна трава Petit Dakar 10, виробництва Orotex із Бельгії. Це колекція штучної декоративної трави, призначеної для створення зеленої газонної поверхні на відкритому повітрі.
Трава виготовлена з поліпропілену, який має високу стійкість до ультрафіолетових променів, а також до механічних та хімічних впливів. Висота ворсу становить 9 мм, а загальна висота – 10 мм. Загальна вага г/м. складає 830 грам.
Рулони цієї трави представлені у двох розмірах: 4 м та 2 м завширшки, з довжиною рулону 25 метрів. Основа трави виготовлена з латексу та має дренажні отвори.
Ця трава виробляється тафтинговим методом та призначена для декоративного використання. Вона ідеально підходить для створення зеленої газонної поверхні на відкритому повітрі без необхідності витрачати час на її підтримку та догляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orotex |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність ворсу | 360 точок/кв. м |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Тип ворсу | Розрізної |
| Протиковзання | Так |
| Загальна вага килимового покриття | 0.83 кг/кв. м |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Антистатичність | Так |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Основа килимового покриття | Бітумна |
| Товщина килимового покриття | 10 мм |
| Вага ворсу | 430 г/м2 |
| Ширина рулону | 200 см |
| Безкоштовна доставка | 4500 грн |
- Ціна: 446 ₴/кв.м









