Килимова доріжка MODENA (Єгипет) ширина 60 см, безворсова, абстракція, на повстяній основі для коридору та кухні
Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення.
Ми перевіримо наявність необхідної довжини, розрахуємо суму і зв’яжемося з вами для підтвердження.
Основні переваги:
- Якісна синтетична доріжка на повстяній основі.
- Послуга обробки краю: додаткова обробка забезпечить акуратний вигляд і запобігатиме розпусканню ворсу.
- Упаковка: надійно запаковуємо товар у стрейч-плівку.
- Доставка по Україні Новою поштою.
Колекція Modena – це доступні та стильні доріжки, які додадуть вашому дому затишку й привабливості. Виготовлені за технологією тафтингу з нанесенням малюнка на ворс, вони мають повстяну основу, а верхній шар виконаний з петлі (поліамід).
Особливості:
- Легкі у догляді: легко чистяться пилососом чи щіткою.
- Чудово затримують пил та сміття, при цьому не забиваються та не стаптуються.
- Добре утеплюють підлогу навіть при невеликій товщині.
- Різноманіття дизайнів і кольорів для будь-якого інтер’єру.
- пам'ятайте, що монітори можуть неправильно передавати відтінок виробу. Притензії щодо відтінку кольору не приймаються.
- звертаємо Вашу увагу, що на сайті опубліковано фото середнього розміру із розмірної сітки килимових виробів. Великі та маленькі розміри можуть мати відмінності.
- залишилися питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NURTEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Ширина килима | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 60 см |
- Ціна: 189 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!












