Килимова доріжка Cappucino 16028\118 ширина рулону 1м
Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми перевіремо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
* якісна синтетична доріжка
* послуга обробки краю
* упаковка стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою
Ця колекція виконана з якісної нитки Frize, основа – натуральна джутова нитка. Висота ворсу у виробів цієї колекції не висока (8 мм), при цьому верх приємний на дотик, не синтетичний. Ворс кручений, завдяки чому ці вироби довго зберігають початковий зовнішній вигляд. Це килими ткані, клей не використовується в основі, тому можна робити вологе чищення килимів. Добре забираються пилососом, поглинають шум і утеплюють холодну підлогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Щільність ворсу | 216000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 100 см |
- Ціна: 522 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!










