


1м New Arda Grey Rubin Carpet Tr / доріжка килимова щільна.. Доріжка в коридор
806 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: 1479
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимова доріжка Турецького виробника.
Новий дизайн, спокійний бежевий колір з додаванням коричневого. У доріжці присутній фігурна стрижка.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рубін |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!



