


120 см Доріжка на підлогу BEYONCE 07204
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Основа килима | Джут, Поліестер |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Ширина килима | 120 см |
| Щільність ворсу | 480000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | 07204 |
| Ширина доріжки | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми піклуємося про його якісне паковання. Вартість паковання розраховується окремо та залежить від об'єму готового виробу, який може бути скручений в трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення невпакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевезеннями Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дуже вдячна за розуміння.



